16 CH Video Šķiedru Optiskie nesēji Pārveidotāji -16 BNC Raidītājs Uztvērējs RS485 Datu Single mode 20Km Par CCTV Uzraudzības sistēma

Novērtējums 

Jauns produkts

Pieejams

1000 vienības:

€82.30

€100.36

16 Kanālu Video Šķiedru Optiskie nesēji Pārveidotāji uzraudzības sistēma

Raidītājs/Uztvērējs -1Pair, Vienotā režīmā līdz 20Km.

Augstas Kvalitātes un Augstas Veiktspējas / MTBF (Vidējais Laiks Starp Atteices) Vairāk nekā 100 000 stundas, Iegādāties Ar Pārliecību!

Nesamierinieties ar zemu izmaksu,ģenērisko zāļu,sliktas kvalitātes/Ne kvalitātes preci, kas būs pārtraukt darba ietvaros 3~12 mēnešu laikā, izvēlēties optimālu,izvēlēties mūs!

Noklusējuma kuģa singlemode režīmu, ja nepieciešams, multimodālu, lūdzu, atstājiet ziņu, lai mums pēc pasūtījuma.

Videi:

1. Drošības Sistēmas

2. Radio un televīzijas pārraides

3. Video monitoringa sistēma

4. Ēkas vadības sistēmas

5. Vilciens/ātrgaitas ceļu satiksmes uzraudzība

6. Inteliģentās Satiksmes vadības Sistēma (ITS)

7. Attālā multivides mācību / campus uzraudzība

8. Tālsarunas, radio un televīzijas pārraides sistēmas

Video Indekss:

1. Video : 16 kanāls.

2. Video Interfeiss: BNC.

3. Video Ieejas / Izejas Pretestība : 75ohm ( nevienmērīgi ) .

4. Video Joslas platums 8MHz.

5. Video formātā, kas saderīgs PAL, NTSC, SECAM.

6. Video sprieguma 1VP-P

7. Video SNR ≥ 70dB.

8. Diferenciālais ieguvums ≤ 0.7%.

9. Diferenciālā fāze ≤ 0.7 °.

10. 8 - bitu lineāru PCM kodēšanas.

11. 15MHZ ātrgaitas paraugu .

Optiskā indekss:

1. Optiskais interfeiss : FC

2. Pārraides attālums : single-mode fiber 0-20KM. Multimodālu šķiedras 0~300Meters

3. Viļņa garums : Single-mode 1310/1550µm (9/125µm), Multimodālu 850µm (50/125µm), 1310µm (62.5/125µm)

Datu indekss:

1. RS485 pretējā virzienā (Funkcija :vadības PTZ kameru)

2. Spaiļu bloka savienotājs.

Vispārīgi Indekss:

1. Parasti laiks starp atteicēm (MTBF) vairāk nekā 100 000 stundas

2. Darba temperatūra : -40 +70 grādu

3. Darbības mitrums :0 -95 % bez kondensācijas

Iepakojums:

1. 1x 16CH video datu raidītājs

2. 1x 16CH video datu uztvērējs

3. 2x Strāvas adapteris ( AC 100-240V universāls, DC 12V izejas)

4. Lietotāja rokasgrāmata

Piegāde : Mēs Kuģis Pasaulē, preces tiks nosūtīti robežās no 1 līdz 2 darba dienā pēc tam, kad jūsu maksājumu pilnā apmērā ! Mēs kuģis ar DHL/FedEx/ARAMEX/EMS utt.

Apmaksa : Alipay vai Paypal

Atgriešanās Politika:

1. Kompensācijas tiek piedāvāts tikai par produktiem ar trūkumiem ziņots, 7 dienu laikā pēc saņemšanas.

2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu po#.

3. Mēs aizstās savu posteni, ja tiek konstatēts, ka ir bojāts 14 dienu laikā.

4. Pircējs nepieciešams maksāt par savu pastmarkas maksas atdot preci pie mums. Apstrādes un piegādes izmaksas ir neatmaksājamas jebkurā gadījumā.

5. Lūdzu, sazinieties ar mums, vispirms pa e-pastu pirms atgriežoties savā postenī, jo daži risinājumi nedrīkst prasīt, lai, atgriežoties savā postenī. Atpakaļ postenī, ir jābūt jauns nosacījums, ar visiem piederumiem.

6. Visas garantijas nesedz zaudējumus, kas radušies nepareizas lietošanas vai saderību.

8. Mēs darīsim visu, lai kalpotu katram klientam labāko, ko spējam.

Garantijas un Garantijas:

1.Divi gadi Garantija, Iegādāties ar pārliecību!

2.Ja jums atrast jebkuru defektu, lai preci 3 mēnešus, mēs nosūtīsim jums nomaiņu bez papildus maksas, vai veikt atmaksu pēc tam, kad mēs saņemt nekvalitatīvu preci.

4. Ja prece ir bojāta, pēc 3 mēnešu laikā, mēs joprojām varat pieņemt, ka jums nosūtīt mums atpakaļ. Jauna tiks nosūtīta jums pēc tam, kad mēs saņēmis nekvalitatīvu preci, bet jums ir jāmaksā papildu sūtīšanas maksa.

Citām Politikas Jomām:

1. Mēs neesam atbildīgi par jebkādiem muitas nodokļiem vai ievedmuitas nodokļa.

2. Pēc maksājuma saņemšanas par preci, mēs atstās POZITĪVAS ATSAUKSMES. Ja prece nav pietiekami, lai jūs, kad esat saņēmis, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums.

3. Visi e-pasti tiks atbildēja, 1 darba dienas laikā. Ja jums nav saņemt mūsu atbildi, mēs atbildēsim jums pēc saņemšanas jūsu atkārtoti nosūtīto e-pastu, cik drīz vien iespējams.

4. Nopietns Pircējs, Tikai! Lūdzu, vietu, cenu, tikai tad, ja jūs piekrītat visiem noteikumiem.

Tagi: mediji, paceļams, video šķiedras, Optiskās Šķiedras, Lēti mediji, paceļams, Augstas Kvalitātes video šķiedras, Ķīna optisko šķiedru Piegādātāju
Iepakojuma Lielums 32cm x 20cm x 18cm (12.60in x 7.87in x 7.09in)
Iepakojuma Svars 2.2kg (4.85lb.)
Vienības Veids Pāris
Zīmola Nosaukums GuantaiTelcom
Video Formāts Saderīgs PAL, NTSC, SECAM
Pārraides Attālums Viena režīma 0~20Km
Dati RS485 pretējā virzienā
Modeļa Numurs GSH-16V1D
MTBF Vairāk nekā 100 000 stundas
Viļņa 1310/1550µm

Uzrakstīt recenziju

16 CH Video Šķiedru Optiskie nesēji Pārveidotāji -16 BNC Raidītājs Uztvērējs RS485 Datu Single mode 20Km Par CCTV Uzraudzības sistēma

16 CH Video Šķiedru Optiskie nesēji Pārveidotāji -16 BNC Raidītājs Uztvērējs RS485 Datu Single mode 20Km Par CCTV Uzraudzības sistēma

0 Recenzijas
€34.08

iepakojuma saraksts Optiskās Jaudas Mērītājs x1 Vizuālo Defektu atrašanās vietas 1mw x1 MK-6S Optisko Šķiedru Cirvis x1 CFS-2 Optiskās Šķiedras Attvaicētājs x1 FTTH Drop Cable Stripper x1 Dustfree Papīra x1 Alkohola Pudele x1 Zilā Rokasgrāmata

1 Recenzijas
€14.68

Apraksts Šī Pentype VFL ir speciāli izstrādāta, lai lauka personāls, kas nepieciešams efektīvs un ekonomisks līdzeklis šķiedras meklēšanu, šķiedrvielu, maršrutēšanas un nepārtrauktību, lai pārbaudītu optisko tīklu. Tas atrod kontrolpunkti, slikta savienojumi, liekšanas vai plaisas optisko šķiedru

0 Recenzijas
€938.37

Oriģināls un jauns HUAWEI MA5608T OLT DC GPON/EPON ierīces Specifikācijas Ar SmartAX MA5608T ir multi-pakalpojumu piekļuves modulī, uzsākta MA5608T Pozicionēšanas Ar MA5608T ir spēcīga spēja pielāgoties vidē, un to var izmantot ātri. Jo FTTx tīklos, OLT ir pārcelts tuvāk

1 Recenzijas
€9.68

Funkcijas: - MQW LD optiskā avota - Ekspluatācijas režīms: CW un ATSPĪDUMS - MK, VK, ST,LC Vispārējā interfeiss - Ilgi pārbaudes attālums - Stabila jauda - Izturīgs un izturīgs apvalks - Pen modeli, dizains, ērts lietošanai un pārnēsāšanai Amats: -

Saistītie Produkti